Přidej se k nám

Modelář Revit a Civil 3D

Do našeho týmu DTS hledáme zkušeného 3D modeláře. Umíš pracovat s Revit a Civil 3D? Je prostředí BIM Tvá parketa? Baví Tě vytvářet nové věci a chceš se stát součástí dynamicky se rozvíjející společnosti? Neváhej a splňuješ-li níže popsané požadavky, tak nám zašli své CV!

Náplň práce

  • Projektování v Revit a Civil 3D – umět modelovat
  • Spolupráce s ostatními členy týmu na projektech DTS
  • Vytváření validních BIM modelů

Požadavky

  • Praxe s Revitem (ukázka předchozí tvorby)
  • Zkušenost s Civil 3D
  • Základní znalosti a vědomosti o BIM procesech a 3D modelování liniových staveb
  • Kreativita, logické a analytické myšlení
  • Schopnost plnit a dotahovat úkoly v zadaném čase
  • Komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Smysl pro detail, soustředěnost a schopnost tvořit funkční výstupy
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (úroveň B2 a vyšší)

Výhodou

  • Znalost různých CDE
  • Znalost nebo zkušenost s BIM2GIS
  • Znalost nejen 3D, ale i 4D-8D
  • Zkušenost s IT
  • Znalost dalšího jazyka

Nabízíme

  • Prostředí mladé rostoucí firmy
  • Skvělý tým
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost práce z domova

Máš zájem o pozici?

Pokud tě zaujala tato nabídka, neváhej nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu, kontaktního formuláře nebo telefonního čísla. Nezapomeň do přílohy vložit svoje CV.

Adresa:
Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, Česká republika
IČ: 08725616
Společnost vedená u Městkého soudu v Praze – C 32464.
Vybrat soubor